GUADKY
WYTWÓRNIA CIŚNIEŃ AKUSTYCZNYCH
 
 
Kiedyś razem z przyjacielem zaczęliśmy się zastanawiać nad tym, co DOKŁADNIE trzeba robić aby wykonywać dany zawód. Jednemu płacimy za to, żeby wywiózł śmieci, innemu za to że pozbywa się naszych wiecznie odrastających włosów czy paznokci, jeszcze inny dłubie w naszych zębach a jeszcze inny naprawia nam jelito grube...

A czym ja się zajmuję ? :)

RUSZAM POWIETRZEM

czyli WYTWARZAM CIŚNIENIA AKUSTYCZNE !!!

 1976.07.02... Tak zaczyna się mój PESEL prawie. No i zaczęło się... moje życie. Tak mniej więcej o 19.30. Skoro piszę to znaczy że jeszcze trwa :)
    Pominę szybko okres dziecięco-szkolnopodstawowy i wspomnę tylko, że średnią szkołę ukończyłem (dość sprawnie) w Lublinie. Było to Technikum Łączności w Zespole Szkół Elektronicznych przy ul.Wojciechowskiej 38 (lata 1991-96).
    Potem rachuciachu i już studia (lata 1996-2001) na Politechnice Lubleskiej wydział elektryczny specjalność: Inżynierskie Zastosowania Informatyki (i tu dodam, że nasz dziekanat mieścił się na ul.Nadbystrzyckiej 38A).
    Tak... to były czasy. Na trzecim roku razem z moim przyjacielem Kubusiem Jończykiem podbijaliśmy już rynki pracy, zarówno na płaszczyżnie informatycznej (co Kubusiowi zostało do dziś) jak i muzyczno produkcyjnej (bo mi się zawsze chciało grzebać w tych gałkach i innych suwakach).
    Dzięki pewnym koneksjom, udało mi się dotrzeć jako kompletnemu amatorowi do jednego z największych wtedy studiów nagrań, mieszcącego się przy Radio Lublin studia HENDRIX gdzie spędziłem w towarzystwie pana Janiszewskiego, pana Skury, pana Bańki, pana Zaręby i kilku innych dobrych parę lat...
    I tak zaczęła się jedna z największych przygód mojego życia!
 
WYTWARZANIE CIŚNIENIA AKUSTYCZNEGO
vel
RUSZANIE POWIETRZA
vel
realizacja dźwięku... po prostu.
 
    Realizacją dźwięku zajmuję się niezmiennie i cały czas... 
    Oprócz tego, że realizuję dźwięk studyjnie, to również zajmuję się nim na estradzie pracując z wieloma artystami (na stałe lub wymiennie jako zastępca moich kolegów i przyjaciół z branży).
 
    Na sam koniec dodam, że w to wszystko wplątuję jeszcze niezmiennie moje pitolenie na gitarze, bo to tak na prawdę daje mi największą frajdę.

TROSZKĘ O MNIE:


IMIĘ I NAZWISKO:

Sławek GUADKY Gładyszewski


CO ROBI:

Rusza powietrzem...


ROK PRODUKCJI:

02.07.1976r.


MIEJSCE PRODUKCJI:

LUBLIN


WYKSZTAŁCENIE:

wyższe


HOBBY:

gitara...


Personal Motto:

“Jak nazwisko ?”WSPÓŁPRACA:

Natalia Kukulska

Andrzej Piaseczny

Anita Lipnicka

i John Porter

Pectus

Wanda i Banda

Karim Martusewicz

Łukasz LUKA Kowalski

In-GRID

September

Velvet

Romuald Lipko


KIEDYŚ:

Papa D :)

Voo Voo

Kasia Kowalska

Edyta Górniak

Monika Brodka

COŚ TAM O MNIE...